Розробка уроку в 8 класі "Англомовні країни"

Поурочний план

Class 8                                                                     Date
Lesson - 51

Тема: Англомовні країни (урок систематизації знань).
Цілі:
навчальна: повторити, активізувати та закріпити ЛО теми. Навчати застосовувати їх в лексичних структурах, усному та писемному мовленні. Тренувати учнів в аудіюванні та читанні. Навчати учнів письма та монологічного мовлення. Формувати навички діалогічного мовлення. Навчати учнів виконувати проекти;
розвиваюча: розвивати техніку читання, навички письма, комунікативні вміння учнів та вміння діалогічного мовлення. Розвивати вміння логічно та послідовно планувати доповідь, розвивати ерудицію учнів;
виховна: виховувати в учнів  уважність та спостережливість, прагнення пізнавати навколишній світ.
Обладнання: підручник, робочий зошит картки для роботи в парах, для самостійної роботи, текст для аудіювання.
Методи і прийоми: слово вчителя, робота з підручником, виконання вправ, ”Мозковий штурм”, робота в парах, індивідуальна робота, аналіз, синтез, узагальнення.
Хід уроку:
I.            Організаційний момент
T: Good morning!
* I'd like to ask you about the country that you dream to visit someday.
* Do you know what is its capital?
* What is its main (official) language?
(Учні ланцюжком відповідають на запитання).
 
 Уведення в іншомовну атмосферу
Робота в парах.
(Учні отримують картки і в парах запитують один одного відповідно до завдань поданих у картках, та записують відповіді партнерів. По закінченні роботи четверо п’ятеро учнів повідомляють перед класом відповіді партнерів.
T : Ask your partner what he (she) will do if:
Ø he/she wins a million dollars;
Ø a friend invites your partner to travel to some exotic and dangerous country;
Ø he/she finds some treasure
Ø he/she wins a free ticket to a country he/she doesn’t want to visit;
Ø he/she loses all the money in a foreign country;
Ø his/her friend has a ticket but hasn’t got the money for a trip to the country he/she has always wanted to visit and offers your partner to go there instead of him/her.
ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку
Т: We are continuing our travelling to different countries and different places. Toda we are going to make a trip to the United States of America, to Great Britain and t return back to our Motherland. A very interesting task is waiting for you at the end of the lesson. So let’s start our work.

So, the topic of our lesson is:
1)   English – speaking countries.

III. Перевірка домашнього завдання
IV. Основна частина уроку

Читання
1)      Pre-Listening Activity.  Бесіда з учнями.
Т: In which city in the world is the largest number of casinos?
Do you know something about LasVegas.
Can we meet celebrities there?
What else do you know about this city?
Where is it situated?

2) While- Listening Activity. Етап аудіювання.
(Учні отримують картки для самостійної роботи (Н02), мовчки протягом 3—5 читають текст, доповнюючи його словами, поданими у рамці.)

WELCOME ТО LAS VEGAS
Las Vegas is a wonderful city. It is situated almost in the centre of the USA, in the Nevada Desert.
This city is famous for its largest resort hotels in the world and the numerous casinos where millions of visitors try their fortune in the hope of winning a lot of money. But not only this attracts millions of people to this place. The city offers fun and excitement as well as the natural beauty of desert. In 2004, a record 37.4 million people visited Las Vegas.
Las Vegas means «The Meadows» (Луг) in Spanish. In 1829, Mexican trader (торговець) Antonio Armijo lost his way and found the valley oasis. Soon this place was settled by the group of people from Salt Lake City. After the railroad developers made tracks to Las Vegas in 1890, a town began to form. The city was founded on 15 May 1905. When gambling (азартні ігри) was formally legalized in 1931, the city developed a huge industry of entertainment and attracted millions of people to enjoy their time there.
Today Las Vegas presents performances by some of the most famous singers and comics in show business. But people go to Las Vegas not only to attend casinos and to meet celebrities. This city is a popular place for wedding ceremonies. The only thing you need to get married is to buy a special licence at the Marriage Bureau, (ліцензія в шлюбному бюро) which is open 24 hours. No blood tests are needed and there is no waiting period. One of the most popular wedding days of the year, not surprisingly, is Valentine’s Day.
3)Post  - Listening
  По закінченні учні виконують запропоновані завдання.


Put the sentences in the order according to the text. One sentence is extra.

1.       From the history of the city.

2.       The location of the city.

3.       The perfect place for wedding.


5.       The popular place among tourists.


Keys: 2; 5; 1; 3.
True \ False
1.     Las Vegas is situated almost in the northern part of the USA. ---
2.     This city is famous for its largest hotels and the numerous casinos. +
3.     In 2014 , 37.4 million people visited Las Vegas. ---
4.     The city name is translated as “пагорб”. ---
5.     The only reason  for people go to Las Vegas is the desire to meet celebrities.---
6.     The only thing you need to get married in Las Vegas is to buy wedding dress for a woman and wedding suit for a man. ---


1)      Впр. 7 (с. 132).
а)      Учні в групах упродовж 4—5 хвилин складають розповіді про місто, яке вони хотіли б відвідати у США. По закінченні роботи представник кожної групи розповідає спільно складене повідомлення. Інші учні доповнюють, якщо необхідно.
б)      Учні продовжують працювати в групах. Вони мають скласти розповідь про одне з міст України, куди вони хотіли б запросити своїх іноземних друзів. По закінченні роботи представник кожної групи повідомляє результати спільної роботи. Інші учні доповнюють, якщо необхідно.
 2)Впр. 6 (с. 132).
Учні в парах складають розповідь про Україну за завданням вправи. По закінченні роботи троє-четверо учнів розповідають про Україну.
3)      Впр. 9 (с. 133).
Учні в парах складають діалоги за завданням вправи протягом 4—5 хвилин. По закінченні роботи дві-три пари інсценують складені діалоги перед класом.
Письмо.
Впр. 8 (с. 132).
Перед початком роботи пропоную одному з учнів вголос прочитати поради, подані на с. 133 підручника. Читаю, пояснюю, якщо необхідно. Потім учні пишуть міні-твори за завданням вправи. По закінченні роботи двоє-троє учнів уголос читають написані міні-твори.
Project       4. Проект. Впр, 10 (с. ІЗЗ).
Клас розподіляється на три групи. Кожна група має скласти запитання для однієї з країн (Україна, Велика Британія та США) за завданням учителя. Учні складають запитання вікторини за завданням вправи. По закінченні роботи представник кожної групи читає складені запитання, учні двох інших груп відповідають на них. За кожну правильну відповідь команда отримує один бал. Перемагає команда, яка отримає найбільше балів.. Учитель також відзначає команду, яка склала найбільше граматично правильних запитань, та окремо виділяє. найбільш цікаві запитання.

V. Домашнє завдання
І. -  Вправа 8(стор 132 - 133) – Р.В. (написати письмово).
ІІ. -  Переказувати текст Вправи 6(стор 132) – Р.В..



VI. Підведення підсумків уроку.

T:  Did you like our lesson?
What new facts have you learnt?
What task did you like?
What task was difficult for you?

Немає коментарів:

Дописати коментар