Розробка уроку в 5 класі "Вивчаємо англійську мову"

Поурочний план

Class 5                                                                    Date____________
Lesson – 1734 - 35

Тема: Вивчаємо англійську мову (урок систематизації знань).
Цілі:
навчальна: збагачувати лексичний запас учнів назвами частин мови; розвивати уміння розрізняти частини мови, добирати слова, що відповідають їм; продовжувати удосконалювати навички аудіювання, говоріння,читання, письма;
розвиваюча: розвивати навички письма, аудіювання, читання та говоріння. Розвивати ерудицію учнів, зорову пам'ять, увагу. Розвивати пам’ять, логічне мислення в процесі виконання навчальних завдань; вміння самостійно здобувати знання, працювати в парі;
виховна: виховувати пізнавальний інтерес, виховувати повагу до культури, історії України та країни, мову якої вивчають; заохочувати учнів до вивчення англійської мови;.
Обладнання: підручник, робочий зошит, вірші «IT'S ENGLISH, ENGLISH, ENGLISH», «Злитки золоті», дошка, назви частин мови. 
Методи і прийоми: слово вчителя, робота з підручником, виконання вправ, ”Мозковий штурм”, групова  робота, аналіз, синтез, узагальнення.
Хід уроку:
I.            Організаційний момент
T: Good morning!
I am glad to see you !
Уведення в іншомовну атмосферу
IT'S ENGLISH, ENGLISH, ENGLISH
America and Africa speak English very well
Old Europe and Asia have also much Io tell.
Bulgaria and China, Chile and Japan
Have many, many languages,
But they can understand
Oh English, English, English
For all your friends and you.
Oh English, English, English
In London and Peru.    
It's English, English, English
In Kyiv and Madrid,
It's English, English, English
For every, every kid!
ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку
T: Today’s topic is “Learning English.”. We shall speak about Parts of speech. So, I think today’s lesson will be very interesting and instructive for you.

So, the topic of our lesson is:
1)     “Learning English”.”.
ІІІ. Основна частина уроку
Перевірка домашнього завдання
Актуалізація опорних знань
Впр. 1, с. 40read and say what subject is this text about.
Кілька учнів читають вірш.
ЗЛИТКИ ЗОЛОТІ
Чи ти задумувавсь, відкіль оті
у нашій мові злитки золоті?
Як намистини, диво калинове —частини мови!
Який співець, поет, який письменник
уперше слово вигадав — іменник?
Іменник! Він узяв собі на плечі
велике діло — визначати речі, —
ім’я, найменування і наймення:
робота. Біль. І радість. І натхнення.
Ну а візьмімо назву — дієслово,
само підказує, що діє слово!
Ще й прикладу на нього не навів,
а вже до півдесятка дієслів!
Прикметник дасть іменнику — предмету
якусь його ознаку чи прикмету.
Числівник може визначить тобі
число речей, порядок при лічбі.
А поспитай звичайного займенника,
за кого він у мові? За іменника!
(Хоч може цей наш скромний посередник
замінювать числівник і прикметник.)
Прислівник звик, незмінюваний в мові,
ознаки різні виражать при слові.
Сполучник каже: скромну роль я маю,
але слова я в мові сполучаю.
І частка мовить: слово я службове,
але людині чесно я служу.
І, будьте певні, в інтересах мови
і так і ні де треба я скажу.
А вигук може пролунать, як дзвін,
у мові, мабуть, найщиріший він!
«Ура! — гукнеш ти друзям неодмінно. —
Сьогодні з мови я дістав “відмінно”!»
Частини мови! Назви наче й звичні,
полюбиш їх — красиві, поетичні!
«Відмінно» заслужив ти. Знав — чудово.
Це за любов найвища з нагород.
Хто ж так назвав оці частини мови?
Назвали вчені.
Й підхопив народ!
Дмитро Білоус
Отже, які частини мови ви знаєте?
Пояснення нового матеріалу
Уведення назв частин мови, с. 40. Впр. 2, с. 40 — match and think of more examples.
Розвиток навичок письма
T. Let’s make 5 groups: Noun, Pronoun, Adjective, Verb and Preposition.
Each group should write as many words as you can.Впр. 3 а, б, с. 40–41look at the pages from Olha’s and Ihor’s vocabulary books and compare them; answer the questions.

V. Домашнє завдання
І. -  Вправа 2  (стор 41) – Р.В. (розповідати за зразком впр.1(стор. 41).
ІІ. -  Вправа 6  (стор 20-21) – W.В.

VI. Підведення підсумків уроку.

Т: :
·        Did you like our lesson?
·        Was it interesting for you?

·        Your marks are…

Немає коментарів:

Дописати коментар