Поурочний план
Class 8
Date________
Lesson - 10
Тема: Я вивчаю англійську мову (урок формування навичок аудіювання).
Цілі:
навчальна: повторити та активізувати лексику теми. ознайомити учнів із новою лексикою
та закріпити ЛО в усному мовленні. Навчати застосовувати їх в лексичних
структурах, усному та писемному мовленні. Тренувати учнів у читанні та
художньому перекладі. Практикувати учнів у вживанні прийменників. Формувати навички
діалогічного та монологічного мовлення;
розвиваюча: розвивати техніку читання, навички письма, комунікативні вміння учнів та вміння монологічного і діалогічного мовлення;
виховна: виховувати в учнів повагу до учителів та нелегкої їхньої праці на
педагогічній ниві, почуття доброзичливості та загальну культуру учнів.
Обладнання: підручник, робочий зошит, гра «My opinion», картки для роботи в парах, для самостійної роботи та роботи в групах.
Методи і прийоми: слово вчителя,
робота з підручником, виконання вправ, ”Мозковий штурм”, робота в парах,
індивідуальна робота та групова робота, аналіз, синтез, узагальнення, диспут.
Хід уроку:
I.
Організаційний
момент
T: Good morning, everyone. I’m glad to see you. How
are you getting on?
Ps: Good morning, teacher. We are glad to see
you, too. We are fine, thank you.
Уведення в іншомовну атмосферу
гра «My opinion».
Учні розподіляються на дві
команди:песимістів та оптимістів.. Кожен із учнів отримує картку та повинен
висловити власну думку стосовно твердження, поданого у картці з точки зору
оптимістів та песимістів. Перемагає команда, яка наприкінці отримає найбільше
балів.
Т: Express your opinion as a pessimist
and an optimist.
ІІ. Повідомлення теми, мети і завдань уроку
Т: Today we are going to read
and discuss the text about the school lesson and the importance of teacher’s
work. We shall also speak about the place of school in your life.
So, the
topic of our lesson is:
1) “ I study English”.
III. Перевірка домашнього завдання
IV. Основна
частина
Читання
1) Pre-Reading Activity. Опрацювання
ЛО, с. 25.
Робота в парах.
Учні
отримують картки , спочатку заповнюють їх власними відповідями, а потім
розпитують партнерів та порівнюють свої відповіді.
Answer the questions
and ask your partner:
|
Your
|
Your partner
|
1) What is your favourite school subject?
|
|
|
2) Who is your favourite teacher?
|
|
|
3) What subject do not you like? Why?
|
|
|
4) What subjects are useful to you in your everyday life?
|
|
|
5) How can you characterize your favourite teacher?
a) kind; b) strict; c) helpful; d) creative;
e) absent-minded; f) clever (tick the answer)
|
|
|
2) While- Reading Activity. Етап читання.
Вправа 1(с.25-26)
3)Post - Reading
По закінченні учні виконують
запропоновані завдання.
Answer the questions:
·
Who wrote the story?
·
What is the story about?
·
What are the main characters?
b) Read the story
again and give English equivalents to the following Ukrainian words and
суворий
погляд
жахливий
сварити
в тиші
штовхати
хоча
замість
війна
приносити
бомбити
озирнутись
страждати
пліт
залишитись живим
уявляти
окрім
Вправа 2 (с.26)
Вправа 3(с.27) - answer the question
Вправа 6 (с.27)
Письмо
Вправа 4 (с.27)
Reading and writing
V. Домашнє завдання
І. - Вправа 6(с.27)
- Do it in the written form.
VI. Підведення
підсумків уроку.
T: 1) Have you got many lessons
every day?
2) Are there any labs
and workshops in the school?
3) Where does usually PE
lesson take place?
4) Is there a football
team in school?
5) Are the teachers
strict?
6) What rules have you got in your school?
Немає коментарів:
Дописати коментар